Tim80
  3. Ervaren verkoper
  5. Tim80

Tim80

Lid sinds 2024 / Katwijk, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jack Liemburg - Rock & Roll kopen? Bied vanaf 250!
Jack Liemburg (1967) Nederlands Rock & Roll
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 120 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250