Jack Liemburg - Rock & Roll

Jack Liemburg - Rock & Roll kopen? Bied vanaf 250!
Jack Liemburg - Rock & Roll kopen? Bied vanaf 250!Jack Liemburg - Rock & Roll kopen? Bied vanaf 250!Jack Liemburg - Rock & Roll kopen? Bied vanaf 250!
  • Jack Liemburg (1967)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Street Art
Onderwerp Portret
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 120 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een krachtig, grootformaat kunstwerk van Jack Liemburg (Jacksart). Dit werk, getiteld "Rock & Roll", is een abstract portret van Elvis Presley. Het doek combineert een rauwe pop-art stijl met een herkenbaar icoon, uitgevoerd in zwart, wit en zilver met een scherp rood accent.

Het werk is vervaardigd middels een dynamische mixed-media techniek. Hierbij is gebruikgemaakt van een combinatie van acrylverf, spuitbus (stencil/graffiti-elementen) en dikke texturen die het werk diepte geven. Het doek van 120x120 cm is professioneel gespannen op een kwalitatief houten spieraam.

Een uniek en stoer statement-piece dat direct opgehangen kan worden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Katwijk, Nederland

Jack Liemburg (1967)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Tim80
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items (1)
120 cm
120 cm