Lid sinds 2025 / Arnhem, Nederland
4 aangeboden items / 5 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 45 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 32 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |