Ricky Damen-Vereijken - Herfst

Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!
Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!Ricky Damen-Vereijken - Herfst kopen? Bied vanaf 225!
  • Ricky Damen-Vereijken (1946)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1993
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Abstract
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ricky damen.

Geboren in 1946.

Opleiding aan academie voor beeldende kunst in arendonk,
Ricky damen exposeert met grote regelmaat in binnen en buitenland.
{o.a amerika italie en duitsland}
opvallend aan de schilderijen van ricky damen is de bijzondere beheersing van de techniek.
dat maakt haar tot kunstenaar pur sang.
de maten die opgegeven zijn is zonder lijst.

schilderij is in goede staat  zie foto,s voor eigen inzicht, voor vragen kunt uw altijd mailen.

kavel wordt met zorg verpakt kan verzekert worden in overleg kosten voor koper en te volgen via track&trace .
Zeer goed
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 18,95
Naar Duitsland € 18,95
Europese Unie € 24,95
Wereldwijd € 39,95

Ricky Damen-Vereijken (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Tomdendunnen01
Lid sinds 2025
5 verkochte items
Alle items (5)
73 cm
63 cm
60 cm
50 cm