vintagegoods
  3. Ervaren verkoper
  5. vintagegoods

vintagegoods

Lid sinds 2025 / Utrecht, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Aart van Dobbenburgh - Dahlia Lithografie - Handgesigneerd r.o. - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Dahlia Lithografie - Handgesigneerd r.o. - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45