Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
Dahlia Lithografie - Handgesigneerd r.o. - 1977
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |