Henk Hanewald (1916-1987)
Zicht op Kortenhoef
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 27 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |