Warrens
  3. Ervaren verkoper
  5. Warrens

Warrens

Lid sinds 2026 / Assen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Henk Hanewald - Zicht op Kortenhoef kopen? Bied vanaf 350!
Henk Hanewald (1916-1987) Nederlands Zicht op Kortenhoef
Techniek Aquarel
Afmetingen 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350