Henk Hanewald - Zicht op Kortenhoef

Henk Hanewald - Zicht op Kortenhoef kopen? Bied vanaf 350!
Henk Hanewald - Zicht op Kortenhoef kopen? Bied vanaf 350!Henk Hanewald - Zicht op Kortenhoef kopen? Bied vanaf 350!Henk Hanewald - Zicht op Kortenhoef kopen? Bied vanaf 350!Henk Hanewald - Zicht op Kortenhoef kopen? Bied vanaf 350!
  • Henk Hanewald (1916-1987)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1944
Techniek Aquarel
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 27 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gemaakt in 1944. Als geschenk aan zijn lieve vrouw, zoals achterop geschreven.
lichte verkleuring aan zijkant
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Assen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Henk Hanewald (1916-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Warrens
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
32 cm
27 cm
29 cm
24 cm