5. Henk Hanewald

Henk Hanewald (1916-1987)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Henk HANEWALD (Sloten 1916 - Hilversum 1987)

Henk Hanewald - C5151, Zicht op boerderij met hooiberg kopen? Bied vanaf 250!

Henk Hanewald - C5151, Zicht op boerderij met hooiberg

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd04-07-2021 om 19:06

Afmetingen38.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst