Eric Claus (1936)
De lezers
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 13 x 12 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 816 g |

Lid sinds 2025 / Amsterdam, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 13 x 12 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 816 g |
| Afmetingen | 10 x 20 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1150 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 82 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |