Wiljan
  3. Ervaren verkoper
  5. Wiljan

Wiljan

Lid sinds 2026 / Apeldoorn, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Theo Poel - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!
Theo Poel (1951) Nederlands Bloemen in vaas
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100