Theo Poel - Bloemen in vaas

Theo Poel - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!
Theo Poel - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!Theo Poel - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!Theo Poel - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!Theo Poel - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!
  • Theo Poel (1951)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Sfeervol impressionistisch bloemstilleven, uitgevoerd in olieverf op canvas, van de Nederlandse kunstenaar Theo Poel (Zoeterwoude, 1951).

Het schilderij toont een rijk boeket roze bloesems in een vaas, geschilderd met losse, pasteuze penseelstreken en een harmonieus, ingetogen kleurenpalet. De aandacht ligt op sfeer en lichtwerking, typerend voor impressionistisch geïnspireerd werk uit de tweede helft van de 20e eeuw.

Het werk is rechtsonder gesigneerd “T. van Poel” en is geschilderd op katoenen canvas, fabrieksmatig opgespannen op houten spielatten. Het schilderij verkeert in goede staat, met lichte gebruikelijke sporen passend bij de leeftijd.

Een aantrekkelijk en decoratief kunstwerk, geschikt voor zowel een klassiek als modern interieur.
Op de achterzijde ziet u sporen vanuit de leeftijd, doek zelf is in top staat voor zijnde leeftijd.

Theo Poel (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Wiljan
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
60 cm
50 cm