Sfeervol impressionistisch bloemstilleven, uitgevoerd in olieverf op canvas, van de Nederlandse kunstenaar Theo Poel (Zoeterwoude, 1951).
Het schilderij toont een rijk boeket roze bloesems in een vaas, geschilderd met losse, pasteuze penseelstreken en een harmonieus, ingetogen kleurenpalet. De aandacht ligt op sfeer en lichtwerking, typerend voor impressionistisch geïnspireerd werk uit de tweede helft van de 20e eeuw.
Het werk is rechtsonder gesigneerd “T. van Poel” en is geschilderd op katoenen canvas, fabrieksmatig opgespannen op houten spielatten. Het schilderij verkeert in goede staat, met lichte gebruikelijke sporen passend bij de leeftijd.
Een aantrekkelijk en decoratief kunstwerk, geschikt voor zowel een klassiek als modern interieur.