Jose van Kleef
Jonkvrouw in landschap
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 57 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |