Jose van Kleef - Jonkvrouw in landschap

Jose van Kleef - Jonkvrouw in landschap kopen? Bied vanaf 400!
Jose van Kleef - Jonkvrouw in landschap kopen? Bied vanaf 400!Jose van Kleef - Jonkvrouw in landschap kopen? Bied vanaf 400!Jose van Kleef - Jonkvrouw in landschap kopen? Bied vanaf 400!Jose van Kleef - Jonkvrouw in landschap kopen? Bied vanaf 400!
  • Jose van Kleef
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2005
Drager Paneel
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 57 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een eigentijdse kunstenaar, werkzaam in Utrecht, in wiens kunst mensen en dieren op dromerige wijze verschijnen. Haar schilderproces begint met een select kleurenpalet waarbij hier, laag voor laag, een sprookjesachtige jonkvrouw opdoemt uit de verf. Met haar nostalgische en ambigue stijl doet van Kleef aan als een moderne symbolist.
Afkomstig van eerste eigenaar.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beek, Nederland

Jose van Kleef

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Wmeulenbeld
Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items (1)
30 cm
57 cm
24 cm
50 cm