Matsushita Electric (1935-2008) Vintage bureau lamp
Bied mee
Afmetingen | 42 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 75
Lid sinds 2020 / Putten, Nederland
5 aangeboden items / 18 verkochte items
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 33 x 14 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 31.5 x 24.6 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 39 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Afmetingen | 28.6 x 12.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |