wolvenfan
  5. wolvenfan

wolvenfan

Lid sinds 2020 / Putten, Nederland

5 aangeboden items / 18 verkochte items

Matsushita Electric - Vintage bureau lamp kopen? Bied vanaf 75!
Matsushita Electric (1935-2008) Japans Vintage bureau lamp
Afmetingen42 x 41 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Hans Mengelberg - Jezusbeeld met het lam Gods Koninklijke Plazuid Gouda 1935 kopen? Bied vanaf 20!
Hans Mengelberg (1885-1945) Nederlands Jezusbeeld met het lam Gods Koninklijke Plazuid Gouda 1935
TechniekKeramiek
Afmetingen33 x 14 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Antiquarisch Boek - Het Schildersboek Ned. en Vlaamse schilders uit 19e eeuw Elsevier 1898 -1901 kopen? Bied vanaf 35!
Antiquarisch boek Het Schildersboek Ned. en Vlaamse schilders uit 19e eeuw Elsevier 1898 -1901
TechniekHardcover
Afmetingen31.5 x 24.6 cm (h x b)
€ 35
Charles James Keats - stadsgezicht met stadspoort en soldaten kopen? Bied vanaf 35!
Charles James Keats (1856-1934) Engels stadsgezicht met stadspoort en soldaten
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 35
Frantisek Zemek - Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50 kopen? Bied vanaf 39!
Frantisek Zemek (1913-1960) Tsjechisch Vaas - "Rhapsody" - Alexandriet glas - Zelezny Brod Sklo ( - Jaren 50
Afmetingen28.6 x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 39