Max Beckmann - GEMÄLDE

Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!
Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!Max Beckmann - GEMÄLDE kopen? Bied vanaf 49!
  • Max Beckmann (1884-1950)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 1961
Techniek Softcover
Onderwerp Beeldende Kunst
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
Pagina's 10 + 10 losse bladen met kleurplaten
De inhoud van de Map :

Geschreven tekst van 10 Pagina,s met voorwoord van Hans Wichmann,

10   losse bladen  met prachtig gekleurde werken van de kunstenaar, met op de achterkant een beschrijving van het kunstwerk

de platen zitten licht gelijmd op het papier, de af metingen van  de platen zijn 33,7 x 24 cm

De afmetingen van de kleurenplaten varieren van de hoogte 23,5 cm tot 15 cm breed ongeveer

Onderaan de cover zit een beschadeging en rondom de cover een verkleuring, deze zit ook aan de binnenkant van de map , de Kleuren foto,s zijn niet verkleurd of beschadigd, maar in een mooie staat!!

De Map dateerd uit 1961 en gedrukt in Duitsland in de Duitse taal

De cover heeft een lichte beschadeging onderaan + verkleuringen op cover en aan binnekant cover+ wat lichte vouwtjes op sommigen bladen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Putten, Nederland
Binnen Nederland € 9,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00