De inhoud van de Map :
Geschreven tekst van 10 Pagina,s met voorwoord van Hans Wichmann,
10 losse bladen met prachtig gekleurde werken van de kunstenaar, met op de achterkant een beschrijving van het kunstwerk
de platen zitten licht gelijmd op het papier, de af metingen van de platen zijn 33,7 x 24 cm
De afmetingen van de kleurenplaten varieren van de hoogte 23,5 cm tot 15 cm breed ongeveer
Onderaan de cover zit een beschadeging en rondom de cover een verkleuring, deze zit ook aan de binnenkant van de map , de Kleuren foto,s zijn niet verkleurd of beschadigd, maar in een mooie staat!!
De Map dateerd uit 1961 en gedrukt in Duitsland in de Duitse taal