yvonneneeltje
  3. Ervaren verkoper
  5. yvonneneeltje

yvonneneeltje

Lid sinds 2026 / Huizen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Kees Salentijn - Collage van figuren '90 kopen? Bied vanaf 150!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Collage van figuren '90
Afmetingen 81 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150