Kees Salentijn - Collage van figuren '90

Kees Salentijn - Collage van figuren '90 kopen? Bied vanaf 150!
Kees Salentijn - Collage van figuren '90 kopen? Bied vanaf 150!Kees Salentijn - Collage van figuren '90 kopen? Bied vanaf 150!Kees Salentijn - Collage van figuren '90 kopen? Bied vanaf 150!Kees Salentijn - Collage van figuren '90 kopen? Bied vanaf 150!Kees Salentijn - Collage van figuren '90 kopen? Bied vanaf 150!
  • Kees Salentijn (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 57 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst 81 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 33
Expressieve zeefdrukcollage met karakteristieke figuren van Kees Salentijn. Het werk toont een krachtige compositie waarin kleur, vorm en menselijke expressie centraal staan. Typisch voor Salentijns stijl uit deze periode: direct, energiek en herkenbaar.
De lijst heeft op de hoekjes wat gebruikssporen. Verder is de zeefdruk in perfecte staat

Kees Salentijn (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (33)

Geplaatst door  yvonneneeltje
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
68 cm
81 cm
45 cm
57 cm