Aime van Belleghem (1922-1996)
Verboden vrucht
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 86 x 126 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |