Aime van Belleghem - Verboden vrucht

Aime van Belleghem - Verboden vrucht kopen? Bied vanaf 1499!
Aime van Belleghem - Verboden vrucht kopen? Bied vanaf 1499!Aime van Belleghem - Verboden vrucht kopen? Bied vanaf 1499!Aime van Belleghem - Verboden vrucht kopen? Bied vanaf 1499!
  • Aime van Belleghem (1922-1996)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1975
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst 86 x 126 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is tot nu in familie bezit gebleven. staat nu voor de eerst keer in veiling. De surrealistische zijn hoger van waarde dan zijn commercieel werk die van levensbelang was voor onderhoud van zijn levens standaard en familie onderhoud. In mijn ogen is de kunstenaar ondergewaardeerd. Aan de koper om daar verandering in te brengen. Inzet is 4000€ .
zeer goed
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Beernem, België

Aime van Belleghem (1922-1996)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  zeilersamba
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
126 cm
86 cm
120 cm
80 cm