Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Armando.
Bijzonder fraaie giclee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel:Das Fenster.
Jaar: 2015.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Materiaal: Giclee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 61 cm. bij 58 cm.
Afmetingen beeld: 50 cm. bij 43 cm.
Oplage: 25 en enkele e.a. Dit is een e.a.
Ingelijst: nee.
Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.
ZZZW
Startzeit | 31-3-2018 um 12:37 |
Endzeit | 6-4-2018 um 20:37 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |