Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Armando.
Bijzonder fraaie giclee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel:Das Fenster.
Jaar: 2015.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Materiaal: Giclee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 61 cm. bij 58 cm.
Afmetingen beeld: 50 cm. bij 43 cm.
Oplage: 25 en enkele e.a. Dit is een e.a.
Ingelijst: nee.
Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.
ZZZW
Expédition | |
Heure de début | 31-3-2018 à 12:37 |
Heure de fin | 6-4-2018 à 20:37 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |