Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
ARMANDO.
Mooie glicee van een schilderij met in door Armando niet vaak gebruikte kleuren.
Dit werk is wordt zeer zelden aangeboden.
Zeer fraaie glicee op handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 58 cm.
Afmetingen beeld: 47 x 47 cm.
Titel: Zurück.
Jaar: 2016.
Oplage: Slechts 30 stuks wereldwijd. Dit is nummer 28.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Conditie: Als nieuw. Niet eerder ingelijst geweest.
Startzeit | 15-11-2017 um 17:33 |
Endzeit | 24-11-2017 um 20:33 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |