Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
ARMANDO.
Mooie glicee van een schilderij met in door Armando niet vaak gebruikte kleuren.
Dit werk is wordt zeer zelden aangeboden.
Zeer fraaie glicee op handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 58 cm.
Afmetingen beeld: 47 x 47 cm.
Titel: Zurück.
Jaar: 2016.
Oplage: Slechts 30 stuks wereldwijd. Dit is nummer 28.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Conditie: Als nieuw. Niet eerder ingelijst geweest.
Expédition | |
Heure de début | 15-11-2017 à 17:33 |
Heure de fin | 24-11-2017 à 20:33 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |