Piet Ouborg - 2 Hardcover-Monographien und 3 Zeitungsartikel
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in der Zeitschrift „VRIJ NEDERLAND“
Paul van der Eerden - Offset-Litho, da möchte ich nachdenken
Massimo Vitali - Die Insel Porquerolles
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1947 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 63 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Wiegers (1893-1959).
Kleurrijk dorpszicht.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Extra signatuur in de plaat.
Niet genummerd.
1947 in de plaat.
Proper blad. Licht gebruind, onderaan lichte vlekjes.
Blad: 48x63cm.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 17 euro.
Europa: 23.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Brasschaat, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
Licht gebruind, onderaan lichte vlekjes. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.