Piet Ouborg - 2 hardcover monografieën en 3 krantenartikelen
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in tijdschrift "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Offsetlitho ik heb zin om te denken
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1947 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Wiegers (1893-1959).
Kleurrijk dorpszicht.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Extra signatuur in de plaat.
Niet genummerd.
1947 in de plaat.
Proper blad. Licht gebruind, onderaan lichte vlekjes.
Blad: 48x63cm.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 17 euro.
Europa: 23.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Brasschaat, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Licht gebruind, onderaan lichte vlekjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.