Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho door Livinus van de Bundt
Voorstelling van een naakte vrouw, magisch verlicht
Losbladig, beeldmaat 36x28, bladmaat 64x48
Gesigneerd r.o. in potlood 'Livinus' en genummerd l.o. '7/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 19-9-2016 um 10:14 |
Endzeit | 30-9-2016 um 22:14 |