Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Litho door Livinus van de Bundt
Voorstelling van een naakte vrouw, magisch verlicht
Losbladig, beeldmaat 36x28, bladmaat 64x48
Gesigneerd r.o. in potlood 'Livinus' en genummerd l.o. '7/20'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 19-9-2016 à 10:14 |
Heure de fin | 30-9-2016 à 22:14 |