Johan Wilhelm Kaiser (I) - Johan Kaiser né en 1924
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008
David Roth - Composition abstraite, 1980 - édition limitée à 150 exemplaires - numérotés
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Ets van Ger Lataster uit de serie: Neruda. Jaar: 1981. Afmetingen blad incl. gedicht: H59 x b120 cm. Afmetingen etsblad: H59 x b60 cm. Afmetingen ets: h48 x b54 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in zeer goede staat.
ZZAL
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |