illy Art Collection - collection illy 2x expresso michael lin
illy Art Collection - Collection illy 2003 CRYSTAL de Matteo Thun expresso
Jan Grosfeld - Gouache en metaal op papier - To find the World Collection - 2001
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
J.H. Moesman, litho uit 1984.
titel: Windkracht acht.
oplagenummer 17.
beeldformaat 23.5 x 18.2 cm.
bladformaat 40 x 29.3 cm.
de litho is niet ingelijst.
kosten verzending in NL € 8.25
Expédition | |