5. Amsterdamse Kunstwerkgroep

Amsterdamse Kunstwerkgroep

Amsterdamse Kunstenaars Werkgroep AKW

Er worden 14 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Snitker - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorISJ

Jaartal1985
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen90 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek Landmarks kopen? Bied vanaf 45!
Willem Snitker - inkttekening, stadsgezicht + boek LandmarksTekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal2005
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen24.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010 kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker - 2 linogravures - exclusieve uitgave 2010Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal2010
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Jan Peter van Opheusden - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen80 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Willem Snitker - Park in den winter, tweekleuren kartondruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Park in den winter, tweekleuren kartondrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman kopen? Bied vanaf 135!
Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's WomanGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen90 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIGGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Breed - Gemaal De Lynden kopen? Bied vanaf 1100!
Dirk Breed - Gemaal De LyndenSchilderij

Geplaatst doormartenkoldijk

Afmetingen104 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 60!
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus AafjesGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaanj

Afmetingen92 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst