Cor van der Woerd (1901-1994) Spanjaardgat Breda
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 53.5 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 39