5. Punt '62

Punt '62

Opgericht in 1962 - opgeheven in 1955

Punt '62

De Oosterbeekse vereniging Punt '62 is de opvolger van de vereniging Rhijn-Ouwe, wat weer de opvolger was van de groep Oosterbeekse Beeldende Kunstenaars. Punt '62 is een kunstenaarsgroep van de Zuid-Veluwezoom. Samen met de Oosterbeekse Beeldende Kunstenaars en Rhijn-Ouwe heeft Punt '62 aan een vijftigtal kunstenaars het podium geboden.

Er worden 6 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Cor van der Woerd - St. Bavo te Haarlem kopen? Bied vanaf 45!
Cor van der Woerd - St. Bavo te Haarlem

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor van der Woerd - Vispoortje Harderwijk, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!
Cor van der Woerd - Vispoortje Harderwijk, originele ets.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Cor van der Woerd - Zaadmarkt Zutphen kopen? Bied vanaf 45!
Cor van der Woerd - Zaadmarkt Zutphen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
TechniekDroge Naald
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marius van Beek - Gesigneerde bibliofiele uitgave 93/200 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Marius van Beek - Gesigneerde bibliofiele uitgave 93/200 - gratis verzending NL

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1980
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen44 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cor van der Woerd - Twee berkjes, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!
Cor van der Woerd - Twee berkjes, originele ets.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen15 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor van der Woerd - Breda, Spanjaardsgat kopen? Bied vanaf 45!
Cor van der Woerd - Breda, Spanjaardsgat

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst