Jan Holtrup - Wintergezicht - Verkocht

Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!

Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!Jan Holtrup - Wintergezicht kopen? Bied vanaf 125!
  • Jan Holtrup (1917-1995)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jan Holtrop, gesigneerd met de naam van z'n Vader olieverf op doek in zeer goede staat. Word zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Binnenwerk zeer goede,frisse kleuren
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00