5. Kunst & Cultuur Limburg

Kunst & Cultuur Limburg

Stichting Kunst & Cultuur Limburg (Maastricht)

Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Hans Truijen - Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Gard van Wegberg - Thorn kopen? Bied vanaf 100!
Gard van Wegberg (1921) Nederlands Thorn
TechniekAquarel
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 100
Wijnand Thönissen - De twee ruiters kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Thönissen (1940) Nederlands De twee ruiters
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Henk Vissers - Landschap kopen? Bied vanaf 199!
Henk Vissers (1954) Nederlands Landschap
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Henk Vissers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Henk Vissers (1954) Nederlands zonder titel
Afmetingen31.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jopie Roosenburg-Goudriaan - Peinzend meisje kopen? Bied vanaf 80!
Jopie Roosenburg-Goudriaan (1913-1996) Nederlands Peinzend meisje
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Wijnand Thönissen - zeefdruk: stilleven - 1992 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Thönissen (1940) Nederlands zeefdruk: stilleven - 1992
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50