Henk van Gemert (1913-2002) Grote (125x90cm) gemengde techniek (acryl,collage,aquarel)-1975 - mooi ingelijst
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 125 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 300