Mooi aquarel gesigneerd r.o. Jan Kagie en annotatie Schipluiden.
Bekende kunstenaar dit is een typisch plaslandschap van hem provenance bekende kunsthandel Koch Kalverstraat Amsterdam.
Goed
Originele staat klein vlekje midden boven.
Tot 10 kg.
€ 9,90
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 24,50