Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente

Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 60!
Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 60!Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 60!Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 60!Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 60!Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Kagie (jr.) (1907-1991)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen42.5 x 74 cm (h x b)
Incl. lijst54 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van de Nederlandse schilder Jan Kagie (Jr) van  zijn periode in Drente (vanaf 1937 - 1946).
Een mooi en gedetailleerd schilderij van de Zeegse Heide in Drente.
Via familie van de schilder in bezit gekomen.
ConditieRedelijk
Het schilderij lijkt wat waterschade te hebben aan de bovenkant. Aangezien dit alleen in kleur te zien is lijkt het onderdeel van het schilderij en is het de vraag of het schade is of bij het schilderij hoort (ik denk het eerste = dus lichte schade).

Starttijd23-3-2024 om 12:22
Eindtijd6-4-2024 om 22:18
Openingsbod € 60
ObjectlocatieGouda,  Nederland