Willem Sandberg (1897-1984) genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bied mee
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 27.5 x 21.5 cm (h x b) |
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Opgericht in 1980
De fusie tussen de Vereniging van Beoefenaars der Gebonden Kunsten (GKf) en de Vereniging van Reclameontwerpers en Illustratoren leidde tot de Beroepsvereniging Grafische Vormgevers Nederland (GVN).
Techniek | Hardcover |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32.5 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 30 x 17 x 11 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 19 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 24 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 55 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 25 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 77 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 53 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 61 x 86 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 74.5 x 54.5 cm (h x b) |
Afmetingen | 11 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24.2 x 26.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 52 x 76 cm (h x b) |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 120 x 200 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |