Dick Zwier (1915-1993) Fata Morgana
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 91 x 121 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 425