5. X65

X65

X65

De schildersgroep X65 was ontstaan uit de onvrede over het huidige kunstleven in Haarlem waar de twee kunstenaarsvereniging De Groep en Kunst Zij Ons Doel de dienst uitmaakten. Volgens de leden van X65 was er teveel sprake van vriendjespolitiek en leken de gesettelde kunstenaars ingeslapen.

Er worden 6 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Ruud Cornelisse - Mister P - acrylverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Ruud Cornelisse - Mister P - acrylverf op doek - gesigneerdSchilderij

Geplaatst doorloft

TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ruud Cornelisse - Mister P - acrylverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst doorloft

TechniekAcryl
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorloft

TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fred van der Wal - gesigneerde zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1980
Afmetingen29.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fred van der Wal - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Fred van der Wal - OnbekendGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBerveling

Jaartal1978
Afmetingen66 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ruud Cornelisse - Jazz - Acrylverf op doek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Ruud Cornelisse - Jazz - Acrylverf op doek - gesigneerdSchilderij

Geplaatst doorloft

TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst