Achille Leys - Twee figuren - Verkocht

Achille Leys - Twee figuren kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Achille Leys - Twee figuren kopen? Bied vanaf 450!Achille Leys - Twee figuren kopen? Bied vanaf 450!Achille Leys - Twee figuren kopen? Bied vanaf 450!Achille Leys - Twee figuren kopen? Bied vanaf 450!Achille Leys - Twee figuren kopen? Bied vanaf 450!Achille Leys - Twee figuren kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  liesko
FA. (4)

78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Achille Leys (1873-1953)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlKlassiek
Afmetingen20 cm x 13 cm x 6.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Werk staat met foto afgebeeld in Beeldhouwkunst in België vanaf 1830, blz. 1092, Engelen-Marx.

Geen beschadigingen, fraaie patine.

Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:29-03-2019 om 13:23
Eindtijd:07-04-2019 om 14:49
Veremi
07 apr. / 14:06
€ 450