Ad van Hassel - Cote de Azur landschap - Verkocht

Ad van Hassel - Cote de Azur landschap kopen? Bied vanaf 1!

Ad van Hassel - Cote de Azur landschap kopen? Bied vanaf 1!Ad van Hassel - Cote de Azur landschap kopen? Bied vanaf 1!
  • Ad van Hassel

Mooi werk van Ad van Hassel.

Frans landschap geschilderd met acrylverf op een MDF paneel, dit MDF paneel is zwevend ingelijst in een mooie luxe baklijst. Kan direct aan de muur. Lijst is aan de achterzijde voorzien van een biografie van Ad en voorzien van een ophangsysteem.

Afmeting circa 40 x 40 cm

Handgesigneerd op voorzijde

Verzendkosten Nederland bedragen 10 euro voor aangetekende verzending.

Verzendkosten Europa bedragen 22 euro voor aangetekende verzending.

Verzendkosten buiten Europa op aanvraag.

Ad van Hassel

Geplaatst door  kunstwinkel
1289 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)

Starttijd17-5-2014 om 19:55
Eindtijd27-5-2014 om 19:55
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken