AD van HASSEL Ingekleurde AQUAREL BLOEMENMARKT ADAM

AD van HASSEL  Ingekleurde AQUAREL  BLOEMENMARKT ADAM kopen? Bied vanaf 30!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 30,00

AD van HASSEL  Ingekleurde AQUAREL  BLOEMENMARKT ADAM kopen? Bied vanaf 30!AD van HASSEL  Ingekleurde AQUAREL  BLOEMENMARKT ADAM kopen? Bied vanaf 30!AD van HASSEL  Ingekleurde AQUAREL  BLOEMENMARKT ADAM kopen? Bied vanaf 30!AD van HASSEL  Ingekleurde AQUAREL  BLOEMENMARKT ADAM kopen? Bied vanaf 30!AD van HASSEL  Ingekleurde AQUAREL  BLOEMENMARKT ADAM kopen? Bied vanaf 30!

Ad van Hassel

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Ad van Hassel
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar:Ad van Hassel

Prachtige Ingekleurde Aquarel Titel:Singel Bloemenmarkt uit 1993

Handgesigneerd Unica Exemplaar

Afmeting blad  33x43 cm

Verzendkosten 10 euro in ned  16.50 in belgie

Ad van Hassel

FA. (10)

969 verkochte items

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:21-11-2014 om 15:44
Eindtijd:28-11-2014 om 15:44

Biedingen (1):

Pinacolada
28 nov. / 12:11
€ 30