Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2018 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Heel klein deukje in de linker bovenhoek, lijkt dieper op de foto door het strijklicht. Op die plek mist er ook wat verf maar het doek is volkomen intact. Kan dus relatief eenvoudig gerestaureerd/geretoucheerd worden. | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-11-2022 om 0:00 |
Eindtijd | 28-11-2022 om 19:05 |