Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype.

Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype. kopen? Bied vanaf 125!
Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype. kopen? Bied vanaf 125!Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype. kopen? Bied vanaf 125!Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype. kopen? Bied vanaf 125!Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype. kopen? Bied vanaf 125!Adine Engelman - Geometrisch abstracte compositie. Monotype. kopen? Bied vanaf 125!
  • Adine Engelman (1937)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1970
TechniekProefdruk
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Evenwichtige compositie door Adine Engelman.  Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenaar.
Monotype of Monoprint. De afbeelding wordt aangebracht op een plaat ( steen, metaal ) en

vervolgens wordt deze afbeelding afgedrukt op papier. Elke afdruk is uniek.
Afmeting :  80 x 55 cm . Rechtsonder in potlood : Engelman 70    Conditie : Zeer goed.

Het werk wordt aangetekend en vlak verzonden. Ophalen heeft de voorkeur.

Adine Engelman (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Fluxwear
FA. (4 )

Lid sinds 2017
48 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
55 cm
80 cm
Starttijd:22-09-2022 om 16:41
Eindtijd:02-10-2022 om 20:59
Openingsbod € 125
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland