Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 81 x 66 cm (h x b) |
Incl. lijst | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
origineel | |
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 26-10-2018 om 19:26 |
Eindtijd | 2-11-2018 om 21:17 |