Adriaen van Ostade - De roker, die zijn pijp aansteekt

Adriaen van Ostade - De roker, die zijn pijp aansteekt kopen? Bied vanaf 125!
Adriaen van Ostade - De roker, die zijn pijp aansteekt kopen? Bied vanaf 125!Adriaen van Ostade - De roker, die zijn pijp aansteekt kopen? Bied vanaf 125!Adriaen van Ostade - De roker, die zijn pijp aansteekt kopen? Bied vanaf 125!Adriaen van Ostade - De roker, die zijn pijp aansteekt kopen? Bied vanaf 125!
  • Adriaen van Ostade (1610-1685)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode < 1800
Techniek Ets/Aquatint
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 6.6 x 5.3 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
De roker, die zijn pijp aansteekt
Ets van Adriaen van Ostade
Het dagelijkse leven in het zeventien eeuwse Holland.
titels: De roker, die zijn pijp aansteekt, Man steekt zijn pijp aan.
Datering: 1640 - voor 1647
Conditie: Zeer goed. Gesigneerd in de plaat, linksboven.

The Illustrated Bartsch 5
Hollstein Dutch 5-3(7)

Betreft aanbod uit privé collectie. Wordt verzonden vanuit Frankijk met tekenen voor ontvangst.
Binnen Frankrijk € 11,50
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 52,50