Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur - Verkocht

Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!
Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!Adrien Delpayrat - Miniatuur vaasje met prachtig glazuur kopen? Bied vanaf 50!
  • Adrien Delpayrat (1844-1910)
TypeGlas / Keramiek
Periode1800 t/m 1899
StijlJugendstil
Afmetingen6.2 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Miniatuur vaasje met prachtig glazuur van Adrien Delpayrat. Gesigneerd aan de onderzijde, in onbeschadigde conditie.

Onbeschadigde conditie.

Adrien Delpayrat (1844-1910)

FransFransAlle items van deze designer (0)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
8
6.2
8
Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-08-2022 om 15:31
Eindtijd:15-08-2022 om 20:08
Biedingen (12)
Drossen
15 aug. / 20:01
€ 160
12ammerlaan
15 aug. / 20:01
€ 150
Drossen
15 aug. / 20:00
€ 140
12ammerlaan
15 aug. / 19:57
€ 130
Drossen
15 aug. / 19:56
€ 120
12ammerlaan
15 aug. / 19:56
€ 110
Drossen
15 aug. / 19:56
€ 100
12ammerlaan
15 aug. / 19:53
€ 90
Drossen
15 aug. / 19:53
€ 80
12ammerlaan
15 aug. / 19:53
€ 70
Drossen
15 aug. / 18:04
€ 60
jrichter
12 aug. / 14:16
€ 50