Andries Dirk Copier - Violen bloemenvaasje uit de jaren 30; ontwerper A.D. Copier kopen? Bied vanaf 79!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Violen bloemenvaasje uit de jaren 30; ontwerper A.D. Copier
Afmetingen 10.5 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 79
Direct kopen
Vincent van Gogh - Zeldzaam, bijzondere uitgave: Acht tekeningen van Vincent van Gogh kopen? Bied vanaf 155!
Vincent van Gogh (1853-1890) Nederlands Frans Zeldzaam, bijzondere uitgave: Acht tekeningen van Vincent van Gogh
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 155
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Kat op het zinken dak 1963 kopen? Bied vanaf 35!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Kat op het zinken dak 1963
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Klaas Gubbels - Teerdruk: Bruine kan - 2018 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Teerdruk: Bruine kan - 2018
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 34 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Paul Whistler - verdediging van de toekomst kopen? Bied vanaf 30!
Paul Whistler (1938-1974) Nederlands verdediging van de toekomst
Techniek Aquarel
Afmetingen 27 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 30
Direct kopen
Harm Kamerlingh Onnes - Boerenfamilie in het veld kopen? Bied vanaf 395!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Boerenfamilie in het veld
Techniek Gouache
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Klaas Gubbels - Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 750!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Litho: "Januskan" - 2004 (zeer groot!)
Techniek Litho
Afmetingen 91 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Willem Visser - Pannenkoekplant in blauwe pot kopen? Bied vanaf 120!
Willem Visser (1956) Nederlands Pannenkoekplant in blauwe pot
Techniek Acryl
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: kan - 2004 kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: kan - 2004
Afmetingen 60.5 x 63.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Willem Visser - Naaldbomenbos kopen? Bied vanaf 125!
Willem Visser (1956) Nederlands Naaldbomenbos
Techniek Acryl
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Anton Heyboer - Kip in met klaver blad en onschuld kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip in met klaver blad en onschuld
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Martin Engelman - Circus 1 Prent 190 kopen? Bied vanaf 45!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Circus 1 Prent 190
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Eric Meeder - Kade met 2CV kopen? Bied vanaf 20!
Eric Meeder Nederlands Kade met 2CV
Afmetingen 80 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Kees Verkade - CYCLE kopen? Bied vanaf 1050!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands CYCLE
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.050
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Titel T87-15, 1987 kopen? Bied vanaf 2850!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands  Titel T87-15, 1987
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 77 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.850
Direct kopen
Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan - 2004 (groot!) kopen? Bied vanaf 650!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Zeefdruk: kan - 2004 (groot!)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Marjolijn van Dijk - Marjolijn van DIJK (Arkel 1958) kopen? Bied vanaf 20!
Marjolijn van Dijk (1958) Nederlands Marjolijn van DIJK (Arkel 1958)
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 70.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands villa in berglandschap van Veneto
Techniek Aquarel
Afmetingen 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Hans Wiesman - Skilift kopen? Bied vanaf 60!
Hans Wiesman (1918-1988) Nederlands Skilift
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 44 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Afmetingen 99 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Borek Sipek - Karaf fragiel Boheems kristal op massieve Boheems kristallen houder kopen? Bied vanaf 189!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Karaf fragiel Boheems kristal op massieve Boheems kristallen houder
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Gewicht 2245 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Bram van Velde - Ingelijste kleurenlitho: Compositie kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Ingelijste kleurenlitho: Compositie
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Roger Hebbelinck - stadsgezicht . kopen? Bied vanaf 40!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch stadsgezicht .
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Borek Sipek - Handgemaakte stolp van Boheems kristal met witte porseleinen presenteerschaal kopen? Bied vanaf 125!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Handgemaakte stolp van Boheems kristal met witte porseleinen presenteerschaal
Afmetingen 15 x 24 cm (h x b)
Gewicht 1997 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Marcel Beeckman - Menselijke figuren kopen? Bied vanaf 410!
Marcel Beeckman (1939-2021) Belgisch Menselijke figuren
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 74 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 410
Direct kopen
Afmetingen 68 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Herman Brood - Zeefdruk met boek: Woedend licht - 2000 kopen? Bied vanaf 150!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk met boek: Woedend licht - 2000
Afmetingen 24 x 34 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
John Lie a Fo - Universeel tafereel - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 38!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Universeel tafereel - Zeefdruk
Afmetingen 55 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Vojo Radoicic - "ONZE KLEINE STAD" kopen? Bied vanaf 375!
Vojo Radoicic (1930-2017) Kroatisch "ONZE KLEINE STAD"
Afmetingen 36.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Glas
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Willem Jansen - Waterlandschap met houtzaagmolen - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Willem Jansen (1892-1969) Nederlands Waterlandschap met houtzaagmolen - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Lladro - Porseleine beeld kopen? Bied vanaf 20!
Lladro Porseleine beeld
Techniek Keramiek
Afmetingen 30 x 9 x 9 cm (h x b x d)
€ 20
Direct kopen
Willy Daro - Wandlampe Messing vergoldet Blumenform für Massive 1970er Jahre kopen? Bied vanaf 120!
Willy Daro (1918-1997) Belgisch Wandlamp, messing, verguld, bloemvorm, voor massief hout, jaren 70
Afmetingen 14 x 37 cm (h x b)
Gewicht 1300 g
€ 120
Direct kopen
Societe Ceramique - Vintage Art Deco fruitschaal, terrine keramiek kopen? Bied vanaf 69!
Societe Ceramique (1859-1958) Nederlands Vintage Art Deco fruitschaal, terrine keramiek
Afmetingen 18 x 32 x 32 cm (h x b x d)
Gewicht 965 g
€ 69
Direct kopen
Wil Willemsen - Classic girls kopen? Bied vanaf 250!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Classic girls
Afmetingen 92 x 81.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Antonio Poioumen - Acryl op doek, Tweeluik, La rouge mystiek kopen? Bied vanaf 100!
Antonio Poioumen (1946) Nederlands Acryl op doek, Tweeluik, La rouge mystiek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Andries Dirk Copier - Een mooi gesatineerde vaas van dik glas met acht geslepen ribben. kopen? Bied vanaf 65!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Een mooi gesatineerde vaas van dik glas met acht geslepen ribben.
Afmetingen 16.5 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 2240 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 65
Direct kopen
Onbekend - Olieverf op doek, Zonder titel / Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Olieverf op doek, Zonder titel / Abstracte compositie - Ingelijst
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Peter Motz - Huisje op platteland kopen? Bied vanaf 100!
Peter Motz (1934-2003) Nederlands Huisje op platteland
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Antonio Poioumen - Gemengde techniek op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Antonio Poioumen (1946) Nederlands Gemengde techniek op doek, Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 80 x 100.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Günter Georg Burr - Ölgemälde Landschaft Lavendelfeld 80er Jahre kopen? Bied vanaf 440!
Günter Georg Burr (1943) Duits Olieverfschilderij landschap lavendelveld jaren 80
Afmetingen 89 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 440
Direct kopen
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk HET GELUK IN ZILVER---zeer groot!! kopen? Bied vanaf 70!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk HET GELUK IN ZILVER---zeer groot!!
Afmetingen 62 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Kamagurka - Happy mickey kopen? Bied vanaf 8000!
Kamagurka (1956) Belgisch Happy mickey
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 8.000
Direct kopen
Lucebert - Zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Dario Bosa - Acryl op doek, Vier figuren - (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Dario Bosa (1958) Braziliaans Acryl op doek, Vier figuren - (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Afmetingen 107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Zeefdruk - Gesigneerd - 40x30 cm - 1973 kopen? Bied vanaf 290!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Zeefdruk - Gesigneerd - 40x30 cm - 1973
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Jaap Kruijff - Litho: geit tussen de bomen kopen? Bied vanaf 49!
Jaap Kruijff (1917-2001) Nederlands Litho: geit tussen de bomen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Rudolf Bremmer - Houtsnede: violist kopen? Bied vanaf 39!
Rudolf Bremmer (1900-1993) Nederlands Houtsnede: violist
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 39
Direct kopen
Poen de Wijs - Ingelijste olieverf op doek: 'portrait of violin' - 1985 kopen? Bied vanaf 1999!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'portrait of violin' - 1985
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.999
Direct kopen
Chantal Borremans - Gemengde techniek (structuurverf op doek), Falaise a Saint-Valery-en-Caux kopen? Bied vanaf 70!
Chantal Borremans Belgisch Gemengde techniek (structuurverf op doek), Falaise a Saint-Valery-en-Caux
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 90 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 70
Direct kopen