Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 10 kopen? Bied vanaf 250!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 10
Techniek Glas
Afmetingen 46 x 27 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Anton Stankowski - Zeefdruk: Col'nova kopen? Bied vanaf 175!
Anton Stankowski (1906-1998) Duits Zeefdruk: Col'nova
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Rob Scholte - Made in China, originele collage van viltstiften kopen? Bied vanaf 795!
Rob Scholte (1958) Nederlands Made in China, originele collage van viltstiften
Techniek Collage
Afmetingen 87 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Marilyn Monroe Gun Drop - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 76.5 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Richard Texier - Ingelijste ets: le 3ème jour kopen? Bied vanaf 99!
Richard Texier (1955) Frans Ingelijste ets: le 3ème jour
Techniek Ets
Afmetingen 81 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Aat Veldhoen - Vrijend paar - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Vrijend paar - Rotaprint
Techniek Rotaprint
Afmetingen 33 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Queen Stab Pink - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Hans Hartman - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Pieter Drift - Gemengde techniek: 4 kaarten kopen? Bied vanaf 49!
Pieter Drift (1967) Nederlands Gemengde techniek: 4 kaarten
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 15.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Peter Wever - Huckepackii kopen? Bied vanaf 100!
Peter Wever Duits Huckepackii
Techniek Litho
Afmetingen 515 x 805 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Egon Karl Nicolaus - Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967 kopen? Bied vanaf 180!
Egon Karl Nicolaus (1928-1988) Duits Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967
Afmetingen 86.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Death NYC - Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015 kopen? Bied vanaf 60!
Death NYC (1979) Amerikaans Zeefdruk: Kate Moss Tatoo green - 2015
Afmetingen 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Willem de Zwart - Rivierhaven / Aan de kade kopen? Bied vanaf 58!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands Rivierhaven / Aan de kade
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 58
Direct kopen
Richard Texier - Ingelijste ets: la ilé du monde kopen? Bied vanaf 99!
Richard Texier (1955) Frans Ingelijste ets: la ilé du monde
Techniek Ets
Afmetingen 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, West East- Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, West East- Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Raoul Ubac - Abstracte compositie - 1958 - Originele gegraveerde leisteenafdruk - Mourlot kopen? Bied vanaf 80!
Raoul Ubac (1910-1985) Belgisch Abstracte compositie - 1958 - Originele gegraveerde leisteenafdruk - Mourlot
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Hugo Claus - Zeefdruk: In de verre woestijn kopen? Bied vanaf 125!
Hugo Claus (1929-2008) Belgisch Zeefdruk: In de verre woestijn
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Isaac Israels - Naakt - Origineel kopen? Bied vanaf 2000!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands Naakt - Origineel
Techniek Potlood
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Viktor IV - Gemengde techniek: Dagboekblad 'Egyptian Cats Head' - 1971 kopen? Bied vanaf 199!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands Gemengde techniek: Dagboekblad 'Egyptian Cats Head' - 1971
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Direct kopen
CARL DAU – stalen ring en 18k gouden bovenzijde met briljant geslepen diamant kopen? Bied vanaf 710!
CARL DAU – stalen ring en 18k gouden bovenzijde met briljant geslepen diamant
Techniek Goud
Afmetingen 0.88 x 1.5 cm (h x b)
Gewicht 15.1 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 710
Direct kopen
Carel Willink - Litho kopen? Bied vanaf 299!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 17.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 299
Direct kopen
Henk Bellaard - Stadsgezicht (verso Havengezicht) kopen? Bied vanaf 75!
Henk Bellaard (1896-1975) Nederlands Stadsgezicht (verso Havengezicht)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Louis Forain - Litho: en Grece kopen? Bied vanaf 59!
Jean Louis Forain (1852-1931) Frans Litho: en Grece
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Max Ernst - Elektra - 1959 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 100!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Elektra - 1959 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Philip Vencken - Collage op papier, Lot van drie werken kopen? Bied vanaf 30!
Philip Vencken (1950) Nederlands Collage op papier, Lot van drie werken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Klaas Gubbels - Ets - 1984 kopen? Bied vanaf 250!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Ets - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 32.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Henri Matisse - Decoratie - Maskers - 1958 - Verve editie 35/36 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Henri Matisse (1869-1954) Frans Decoratie - Maskers - 1958 - Verve editie 35/36 - Gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 35.7 x 96.2 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Max Ernst - Vogel - 1964 - Originele lithografie - Mourlot kopen? Bied vanaf 100!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Vogel - 1964 - Originele lithografie - Mourlot
Techniek Litho
€ 100
Direct kopen
Willem Verburg - Gemengde techniek op groot doek, Worlds apart (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Willem Verburg (1967) Nederlands Gemengde techniek op groot doek, Worlds apart (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 120 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Elfrink - Erf Boerderij (onbekend) kopen? Bied vanaf 40!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands Erf Boerderij (onbekend)
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: tulp kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: tulp
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: geometrisch object kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: geometrisch object
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Onbekend - Schildering op glas, Landschap / Istre Glas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Onbekend Schildering op glas, Landschap / Istre Glas - Ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 71 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Glas
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jean Ruiter - Foto: Vlinder kopen? Bied vanaf 75!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Foto: Vlinder
Techniek Digitale Print
Afmetingen 76 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
BWG witte solitair oorknoppen bezet met Bolsjewiek geslepen diamant tot. 1.10ct kopen? Bied vanaf 1000!
BWG witte solitair oorknoppen bezet met Bolsjewiek geslepen diamant tot. 1.10ct
Techniek Edelsteen
Afmetingen 0.53 x 0.53 cm (h x b)
Gewicht 1.8 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 1.000
Direct kopen
Rahnavard Madjid - bunte Blumenwiese kopen? Bied vanaf 300!
Rahnavard Madjid (1943-2020) Iraans kleurrijke bloemenweide
Afmetingen 68 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Aad de Haas - Linosnede - 1966 kopen? Bied vanaf 125!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Linosnede - 1966
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Franz Hegi - lot van 5 ingelijste gravures kopen? Bied vanaf 175!
Franz Hegi (1774-1850) Zwitsers lot van 5 ingelijste gravures
Techniek Gravure
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Antonio Calderara - Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975 kopen? Bied vanaf 80!
Antonio Calderara (1903-1978) Italiaans Zeefdruk: Tempo Spazio Luce - 1975
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Francisco de Goya - Gravure, Capricho nº 16: Dios la perdone. Y era su madre kopen? Bied vanaf 70!
Francisco de Goya (1746-1828) Spaans Gravure, Capricho nº 16: Dios la perdone. Y era su madre
Techniek Gravure
Afmetingen 35 x 29.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Nico Koster - Foto: Ferdi Tajiri kopen? Bied vanaf 75!
Nico Koster (1940) Nederlands Foto: Ferdi Tajiri
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40.5 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Pepe Doñate - Apateamiento bajo un sol inclemente kopen? Bied vanaf 400!
Pepe Doñate (1949) Spaans Apateamiento bajo un sol inclemente
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Pepe Gregoire - Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988 kopen? Bied vanaf 499!
Pepe Gregoire (1950) Nederlands Ruw en gepolijst bronzen beeld - 1988
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 11 x 5.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen