3. items
  5. Aftersale

U vindt hier de items die in de aftersale mogelijk nog te koop zijn. Deze items kunt u direct kopen! U hoeft dus niet te bieden. De verkoper bepaalt of hij het werk wil verkopen. U kunt zelfs een lager bedrag bieden, eenmalig, al kan de verkoper dat natuurlijk wel afwijzen. Bovenaan staan de items die net in de aftersale zijn gekomen.

Michael Steiner - Abstrakte Siebdruck - Auflage 160 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Michael Steiner (1945) Amerikaans "BOXOS" 1980 - editie
Afmetingen107.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Jacomijn den Engelsen - Zapp kopen? Bied vanaf 25!
Jacomijn den Engelsen (1958) Nederlands Zapp
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 25
Jose Herrera - lithografie 1/10 kopen? Bied vanaf 450!
Jose Herrera (1943) Nederlands Spaans lithografie 1/10
TechniekLitho
Afmetingen47 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 450
Vic Gentils - Apostolorum Limina + Zilver Drieluik kopen? Bied vanaf 60!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch Apostolorum Limina + Zilver Drieluik
TechniekBrons
Afmetingen45 x 31 x 0 cm (h x b x d)
Gewicht3.5 g
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 60
Vic Gentils - Apostolorum Limina + Brons Drieluik kopen? Bied vanaf 50!
Vic Gentils (1919-1997) Belgisch Apostolorum Limina + Brons Drieluik
TechniekBrons
Gewicht3.5 g
€ 50
Dordevic Miodrag - Olieverf kopen? Bied vanaf 50!
Dordevic Miodrag (1936) Servisch Olieverf
Afmetingen70 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 50
Afmetingen45 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 50
Paul Husner - Niet bekend kopen? Bied vanaf 300!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits Niet bekend
Afmetingen18.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Kees Gerritse - Zelfportret kopen? Bied vanaf 100!
Kees Gerritse (1940) Nederlands Zelfportret
Afmetingen67 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Han Mes - De Omhelzing kopen? Bied vanaf 400!
Han Mes (1936) Nederlands De Omhelzing
Afmetingen180 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Joop Stoop - De krachtige vrouw kopen? Bied vanaf 40!
Joop Stoop (1955) Nederlands De krachtige vrouw
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
€ 40
Fred Sieger - Vis met appel kopen? Bied vanaf 150!
Fred Sieger (1902-1999) Nederlands Vis met appel
Afmetingen39 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Gena - Universum XXL kopen? Bied vanaf 450!
Gena (1982) Nederlands Universum XXL
TechniekAcryl
Afmetingen80 x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 450
Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Tree of Life
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Elva Polyakova - Lovers in Amsterdam kopen? Bied vanaf 99!
Elva Polyakova (1970) Pools Lovers in Amsterdam
TechniekAcryl
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Niet of onleesbaar gesigneerd - Spring bouquet kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Spring bouquet
TechniekAcryl
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
€ 10
Piet Schopping - Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd kopen? Bied vanaf 140!
Piet Schopping (1955) Nederlands Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd
TechniekAcryl
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 140
Gerard Muller - Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Gerard Muller (1861-1929) Nederlands Grote gemengde techniek "Amsterdam (magere) Brug vroege ochtend" gesigneerd
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 110!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Gena - Colored inspiration kopen? Bied vanaf 299!
Gena (1982) Nederlands Colored inspiration
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Lee Cole - 08-02-C kopen? Bied vanaf 50!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees 08-02-C
TechniekAcryl
Afmetingen55 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 259!
Stefanie Schneider (1968) Duits Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd
TechniekDigitale Print
Afmetingen80 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 259
Pieter Holstein - Grote handgekleurde Ets - Falsch / Richtig - kleine oplage (16/40) gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Grote handgekleurde Ets - Falsch / Richtig - kleine oplage (16/40) gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Carel Blazer - Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede kopen? Bied vanaf 159!
Carel Blazer (1911-1980) Nederlands Gelatine zilverdruk: Sliedrecht Merwede
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen22 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 159
Oliver Boberg - Ingelijste C print: Öffentlichter platz - 1999 kopen? Bied vanaf 199!
Oliver Boberg (1965) Duits Ingelijste C print: Öffentlichter platz - 1999
TechniekC-Print
Afmetingen41.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Filip Naudts - "The Rabbit", from the series 'Zoophilia'. (2013) kopen? Bied vanaf 200!
Filip Naudts (1968) Belgisch "The Rabbit", from the series 'Zoophilia'. (2013)
TechniekDigitale Print
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Filip Naudts - Arya 1#7 kopen? Bied vanaf 60!
Filip Naudts (1968) Belgisch Arya 1#7
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Filip Naudts - Deborah 1#7 kopen? Bied vanaf 60!
Filip Naudts (1968) Belgisch Deborah 1#7
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Joop van Leeuwen - Bollenveld kopen? Bied vanaf 450!
Joop van Leeuwen (1962) Nederlands Bollenveld
Afmetingen33 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985 kopen? Bied vanaf 129!
Patrick NAGEL (1945-1984) Amerikaans Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985
Afmetingen63 x 60 cm (h x b)
€ 129
Jasper Banen - Lente pracht kopen? Bied vanaf 295!
Jasper Banen (1962) Nederlands Lente pracht
TechniekAcryl
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Jacqueline Schäfer - Vreemde vogels kopen? Bied vanaf 300!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Vreemde vogels
TechniekSteen
Afmetingen90 x 77 x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Ronald Boonacker - Mahe Island, Seychelles I kopen? Bied vanaf 28!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Mahe Island, Seychelles I
Afmetingen34 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "sans paroles" - prof. ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "sans paroles" - prof. ingelijst
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Alain Le Foll - Grote in 1971 gemaakte kleuren lithografie "rode rotsen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Alain Le Foll (1934-1981) Frans Grote in 1971 gemaakte kleuren lithografie "rode rotsen" gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen54 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 40
Danielle Lemaire - Gemengde techniek met foto-collage | 'Wishing Steps' | 1996 kopen? Bied vanaf 40!
Danielle Lemaire (1967) Nederlands Gemengde techniek met foto-collage | 'Wishing Steps' | 1996
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
€ 40
Anke Peddemors - Op de WC blauw kopen? Bied vanaf 22!
Anke Peddemors (1947) Nederlands Op de WC blauw
TechniekAcryl
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 22
JCJ VANDERHEYDEN - Japanse mostuin (Ryoan-Ji, Kyoto) | 1996 kopen? Bied vanaf 100!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands Japanse mostuin (Ryoan-Ji, Kyoto) | 1996
Afmetingen10 x 15 cm (h x b)
€ 100
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
TechniekEts
Afmetingen49 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Dick van Vlaardingen - Bruggetje kopen? Bied vanaf 40!
Dick van Vlaardingen (1947) Bruggetje
Afmetingen42 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Gerard Bijnens - Tekens in tijdloze kleurvelden kopen? Bied vanaf 25!
Gerard Bijnens (1944) Nederlands Tekens in tijdloze kleurvelden
TechniekLitho
Afmetingen90 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jaap Dijkhuis - Rembrandt schildert Saskia kopen? Bied vanaf 50!
Jaap Dijkhuis (1956) Nederlands Rembrandt schildert Saskia
Afmetingen30 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jaap Dijkhuis - Saskia Uylenburgh met Titus kopen? Bied vanaf 50!
Jaap Dijkhuis (1956) Nederlands Saskia Uylenburgh met Titus
Afmetingen30 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Gijsbertus Jan Sijthoff - Moeder en kind lezen kopen? Bied vanaf 100!
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) Nederlands Moeder en kind lezen
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 100
Niet of onleesbaar gesigneerd - foto: Brigitte Bardot kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd foto: Brigitte Bardot
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
€ 10
Ellen von Unwerth - nieuw boek: couples - 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Ellen von Unwerth (1958) Duits nieuw boek: couples - 1998
TechniekHardcover
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
€ 50
Jessica Keppel - Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt. kopen? Bied vanaf 20!
Jessica Keppel (1960) Nederlands Zeefdruk /collage op geschept papier, de rozen zijn opgeplakt.
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Harrie Schreinemachers - Levenspassie kopen? Bied vanaf 250!
Harrie Schreinemachers (1946-2003) Nederlands Levenspassie
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen43 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan te Wierik - zonder titel kopen? Bied vanaf 1250!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands zonder titel
Afmetingen103 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250