Gaston Rischmann - Art deco boeksteunen - kubistische vogels kopen? Bied vanaf 650!
Gaston Rischmann (1907-1979) Frans Art deco boeksteunen - kubistische vogels
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Afmetingen 1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 39
Direct kopen
Cornelis Westerbeek (jr.) - onbekend kopen? Bied vanaf 350!
Cornelis Westerbeek (jr.) (1873-1917) Nederlands onbekend
Afmetingen 42 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Henk Schiffmacher - Vaas/paraplubak kopen? Bied vanaf 44!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Vaas/paraplubak
Techniek Keramiek
Afmetingen 40 x 17.5 x 17.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 44
Direct kopen
Jean-Jacques Marie - Paysage de Provence. Amandiers dans les Alpilles. Numérotée 23/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Landschap van de Provence. Amandelbomen in de Alpilles. Genummerd 23/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Rijlaarsdam - Wintergezicht van een Hollandse stad kopen? Bied vanaf 375!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Wintergezicht van een Hollandse stad
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Sam Middleton - Music Lesson IV kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Music Lesson IV
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Jean-Jacques Marie - Oliviers en Provence au soleil couchant. Numérotée 2/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Olijfbomen in de Provence bij zonsondergang. Genummerd 2/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jan Cobbaert - Cobra achtige kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cobbaert (1909-1995) Belgisch Cobra achtige
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 67 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Sam Middleton - Anna Polona kopen? Bied vanaf 1250!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Anna Polona
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Onbekend - Roodkrijt tekening kopen? Bied vanaf 70!
Onbekend Roodkrijt tekening
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Jean-Jacques Marie - Au pied des Baux de Provence en automne. Numérotée 1/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Aan de voet van Les Baux-de-Provence in de herfst. Genummerd 1/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jean Michel Folon - Acquerelli di Folon Franz Kafka "La Metamorfosi" kopen? Bied vanaf 125!
Jean Michel Folon (1934-2005) Belgisch Acquerelli di Folon Franz Kafka "La Metamorfosi"
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 28 cm (h x b)
€ 125
Direct kopen
Alexander Calder - Stabile, originele dubbelpagina litho (1963) kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Stabile, originele dubbelpagina litho (1963)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Jean-Jacques Marie - Paysage de vignes dans les Alpilles en Provence. Numérotée 35/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Wijngaardlandschap in het Alpillesgebergte van de Provence. Nummer 35/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Paul Wante - Romantische vrouw met lorgnet kopen? Bied vanaf 200!
Paul Wante (1905-1981) Belgisch Romantische vrouw met lorgnet
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Albertus Wieringa - Radierung von De Kolk Rotterdam 16/250 kopen? Bied vanaf 30!
Albertus Wieringa (1941) Nederlands Ets van De Kolk Rotterdam 16/250
Techniek Ets
Afmetingen 26.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Corneille - Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk kopen? Bied vanaf 725!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Gravure Les Amants, 1975 - Proefdruk
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Direct kopen
Joop Kropff - Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 350!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Vrouwelijk naakt
Afmetingen 69 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Corneille - Kat armband - 50 exemplaren - Verkocht kopen? Bied vanaf 90!
Techniek Overig
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 90
Direct kopen
Wim van der Meij - Kerk en bootje kopen? Bied vanaf 49!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Kerk en bootje
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Cyril Fradan - Zuid-Afrikaans - Apartheid kopen? Bied vanaf 49!
Cyril Fradan (1928-1997) Zuid-Afrikaans Zuid-Afrikaans - Apartheid
Techniek Houtskool
Afmetingen 38 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Herman Gordijn - Leidsestraat, aquatint ets kopen? Bied vanaf 175!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Leidsestraat, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 79 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Abraham Rademaker - Koperets uit 1730. De Hofstede Hogermeer, Edelen Agtbaren Heer Gillis Valkenier kopen? Bied vanaf 20!
Abraham Rademaker (1676-1735) Nederlands Koperets uit 1730. De Hofstede Hogermeer, Edelen Agtbaren Heer Gillis Valkenier
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Hans Frank - Weißer Pfau kopen? Bied vanaf 39!
Hans Frank (1884-1948) Oostenrijks Witte pauw met een muur
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 39
Direct kopen
Rob Scholte - Illustratie, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 295!
Rob Scholte (1958) Nederlands Illustratie, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Corneille - Lucky Clover halsketting - 1999 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 260!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lucky Clover halsketting - 1999 - Handgesigneerd
Techniek Overig
Afmetingen 4.5 x 3 x 0.3 cm (h x b x d)
Gewicht 28 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Joyce Roybal - Juvenile soccer players kopen? Bied vanaf 49!
Joyce Roybal (1955) Amerikaans Juvenile soccer players
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Henk Thuss - Abstract dier kopen? Bied vanaf 20!
Henk Thuss (1941) Nederlands Abstract dier
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
14k gouden ring met single cut geslepen diamant tot. 0.05ct – F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 170!
14k gouden ring met single cut geslepen diamant tot. 0.05ct – F/G - VS/SI
Techniek Goud
Afmetingen 0.21 x 0.58 cm (h x b)
Gewicht 2.1 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 170
Direct kopen
Bert Jonkers - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Bert Jonkers (1920-2001) Nederlands Stadsgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Corneille - Suite des herbes, 1972 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Suite des herbes, 1972
Techniek Litho
Afmetingen 94 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Henk Bellaard - Expressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 100!
Henk Bellaard (1896-1975) Nederlands Expressionistisch landschap
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Peter Heij - Face 30 kopen? Bied vanaf 55!
Peter Heij (1960) Nederlands Face 30
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Walter van Oel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Walter van Oel (1942) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 111 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Anton Heyboer - Kruisiging van Jesus kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kruisiging van Jesus
Techniek Acryl
Afmetingen 101 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Peter Heij - Face 18 kopen? Bied vanaf 75!
Peter Heij (1960) Nederlands Face 18
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Maria Austria - Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto kopen? Bied vanaf 80!
Maria Austria (1915-1975) Nederlands Oostenrijks Tsjechisch Cabaret Tingel-Tangel, Marijke & Sieto Hoving - Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 18 x 24 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Eugene Rensburg - Originele ets Binnenhof / Ridderzaal Den Haag 1930 kopen? Bied vanaf 20!
Eugene Rensburg (1872-1956) Nederlands Originele ets Binnenhof / Ridderzaal Den Haag 1930
Techniek Ets
Afmetingen 17.5 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Dick Cassee - Metaaldruk op papier "EGARA" Prent 190 kopen? Bied vanaf 45!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Metaaldruk op papier "EGARA" Prent 190
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
14k geel gouden oorclips met briljant geslepen diamant tot. 0,30ct - F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 810!
14k geel gouden oorclips met briljant geslepen diamant tot. 0,30ct - F/G - VS/SI
Techniek Goud
Afmetingen 1.7 x 0.62 cm (h x b)
Gewicht 8.8 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 810
Direct kopen
Ignasi Sumoy - " PAIS " !!! kopen? Bied vanaf 30!
Ignasi Sumoy (1953) Spaans " PAIS " !!!
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Louis Heijmans - Zeeuwse kopen? Bied vanaf 115!
Louis Heijmans (1890-1977) Nederlands Zeeuwse
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Willem Minderman - Planten, ets kopen? Bied vanaf 45!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Planten, ets
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Ignasi Sumoy - " Quanta Masme Paso Contigo " kopen? Bied vanaf 25!
Ignasi Sumoy (1953) Spaans " Quanta Masme Paso Contigo "
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Onbekend - landschap tafereel kopen? Bied vanaf 55!
Onbekend landschap tafereel
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Myriam Leenknecht - Schaduwen kopen? Bied vanaf 70!
Myriam Leenknecht (1942) Belgisch Schaduwen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 132 x 95.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Joost van Roojen - Vlieger kopen? Bied vanaf 2500!
Joost van Roojen (1928-2012) Nederlands Vlieger
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 58 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Chris Dijkman - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 65!
Chris Dijkman (1879-1954) Nederlands Stadsgezicht
Afmetingen 45.5 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen